Genel Bilgiler

Toplantı Merkezi

Toplantı, 29 - 31 Mayıs 2015 tarihlerinde Büyük Abant Oteli, Bolu'da düzenlenecektir.

Toplantı Dili

Toplantı dili Türkçe’dir.

Transfer Hizmetleri

Her türlü transfer hizmeti için DMR Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Ankara veya İstanbul’dan karayolu servisini kullanacak katılımcıların, en geç 24 Mayıs 2015 tarihine kadar DMR Turizm ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Sekreterya Hizmetleri

Toplantı merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekreterya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Stand Alanı

Toplantı süresince stand ve sergi alanları, katılımcıların gezebilmeleri için 30 Mayıs 2015 tarihinde 08.00 -18.00 saatleri ve 31 Mayıs 2015 tarihinde 08.00 – 12.00 saa­tleri arasında açık olacaktır.

Katılım Belgesi

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 31 Mayıs 2015 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabil­irsiniz.

Davet Mektubu

Toplantıya katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılar için, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektupları sadece izin amaçlıdır.

İptaller

24 Nisan 2015 tarihine kadar olan iptallerde kayıt ve konaklama ücretlerinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak katılım iptal­leri için iade yapılmaz. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.